o mnie

Praktyk dietetyki, edukator żywieniowy, trener zdrowego stylu życia.

zapytaj o dietę

ojciec ketonator

Praktyk dietetyki, edukator żywieniowy, trener zdrowego stylu życia.

Dyplomowany, wielokrotnie przełożony, jakie to w ogóle ma znaczenie? Nie wiem czy robiliście kiedyś studia z zakresu (jakiejkolwiek) dietetyki, a jeśli nie to oszczędzę Wam tego i coś Wam powiem – nie ma uczelni na której studiuje się dietetykę ketogeniczną! Wszyscy zajmujący się dietami niskowęglowodanowymi, bez znaczenia z jakim dyplomem, jesteśmy w mniejszym czy większym stopniu samoukami!

Oczywiście fajnie mieć jakieś podstawy – anatomia układu pokarmowego, biochemia żywności

Ale znam kilka osób w Polsce, które nie są lekarzami czy dietetykami i radzą sobie w cholerę dobrze! Mają wiedzę. Potrafią zastosować ją w praktyce. Zadają dobre pytania, łączą kropki i rzadko się mylą. A przy okazji nie opchną Tobie reklamówki supli i kodów rabatowych do sklepów, które polecają.

Nie będę ich reklamował, bo nie mam udziału w ich biznesie. Poza tym najbardziej ufam sobie.

Skocz do OFERTY albo przejrzyj dział UCZ SIĘ. W sumie to oglądaj co chcesz, nie będę Tobie mówił jak masz żyć. Przynajmniej do momentu nawiązania współpracy…

prowadzenie dietetyczne

15% zniżki przy zakupie planu na 3 miesiące

Potrzebujesz wsparcia? Masz pytania i kilka wzajemnie wykluczających się odpowiedzi? Potrzebujesz żeby ktoś wykonał robotę za Ciebie i podsunął pod nos gotowy przepis na zdrowe życie? Skontaktuj się ze mną!